На українському ринку мікрофінансових послуг працює понад сотня різних МФО, щороку ця цифра збільшується. З’являються нові організації, які, намагаючись знайти своє місце «під сонцем», надають ті чи інші послуги, яких немає у конкурентів. Саме з цієї причини позичальникам вигідні нові мікропозики, оскільки маловідомі МФО кредитують найчастіше на вигідніших умовах, ніж «старожили».

У мережі існує кілька десятків МФО, які з’явилися протягом останніх пари-трійки років, але поки що не зуміли голосно заявити про себе. Тим часом деякі з нових МФО надають дуже цікаві пропозиції, на які варто звернути увагу. Чимало позичальників цікавить питання, чи існують МФО, які дають усім кредити без відмови? Ні, будь-яка МФО, на яких лояльних умовах вона не надавала б кредит, в обов’язковому порядку пред’являє певні вимоги до своїх клієнтів, перевіряючи достовірність даних, що надаються. Тому отримати відмову в кредитуванні можна злісним неплатникам, особам, які некоректно заповнили реєстраційну форму та ін.

Veomini

Veomini — мобільний додаток, завдяки якому можна оформити позику онлайн на картку за лічені секунди. Для подання заявки потрібно мінімум документів, а гроші видаються на картку цілодобово, будь-якого дня. Як оформити позику у Veomini? Отримати гроші до зарплати в компанії легко і просто, все, що потрібно зробити це: Завантажити додаток у Play Market та встановити його на своєму телефоні; Заповнити коротку анкету, вказавши особисті та контактні дані; Вибрати необхідну суму та термін на кредитному калькуляторі; Ввести та верифікувати картку, куди будуть переведені гроші; Дочекатися рішення щодо заявки, що висвітиться на екрані; Підтвердити електронний договір кодом із смс-повідомлення; Отримати гроші у своє розпорядження за хвилину.

Процентна ставка Процентна ставка в компанії для новачків – під 0,01%, стандартна – 2,00% на добу. Реальна процентна ставка – від 3,71% до 30341,06% річних. Переваги компанії Вео Міні Плюси мобільного додатка компанії VeoMini: Простий зрозумілий інтерфейс та швидка реєстрація в особистому кабінеті; Для новачків діє знижка, перша позика з мінімальною процентною ставкою; Для постійних клієнтів є програма лояльності із знижками до 50%; Заявку на отримання грошей можна подавати у будь-який час дня та ночі, 24/7; Жодних додаткових платежів та прихованих комісій не нараховується; Моментальне рішення щодо заявки та переказ грошей всього за одну хвилину