У складних умовах сучасного життя пересічним обивателям доводиться непросто виживати за постійного дефіциту грошей. Якщо за часів Радянського Союзу була кримінальна стаття за дармоїдство, то зараз нікого не хвилює, чи працюєш ти чи ні. Кількість безробітних у світі з кожним роком зростає. Нічого дивного в цьому немає, кількість людей стає більшою, а роботи – меншою, оскільки все більший і більший відсоток роботи беруть на себе різні механізми, придумані людиною.

Проблема кредитування без офіційного працевлаштування

Україна не є винятком. Державний сектор економіки скорочується як «шагренева шкіра», а багато приватних організацій працюють напівлегально або взагалі повністю платять своїм працівникам гроші в «конвертах», що є великою проблемою як для держави, так і для працівників. Держава не отримує податки, і не може виконувати свої соціальні зобов’язання перед пенсіонерами, пільговими категоріями громадян та інше. Робітники, які отримують гроші у «конвертах», нічого не відраховують до пенсійного фонду, відповідно, не можуть розраховувати на нарахування робочої пенсії в майбутньому.

Крім цього, особи, офіційно не працевлаштовані, не можуть розраховувати на отримання банківського кредиту, оскільки роботодавець не видасть їм довідки про доходи, без якої оформити кредит у банку неможливо. Але ситуація не така безнадійна, якою вона була 10-15 років тому.

МФО

На початку десятих років на ринок кредитно-фінансових послуг вийшов новий гравець в особі мікрофінансової організації (МФО), що дає можливість соціально незахищеним верствам населення оперативно оформити кредит онлайн на картку. Такий кредит надається на дуже лояльних умовах, достатньо мати громадянський паспорт та ідентифікаційний код. Жодних довідок про доходи або поручителів не потрібно, а сам кредит можна оформити в режимі онлайн будь-коли з будь-якої точки, де є доступ до Інтернету.

Більшість існуючих МФО дають можливість клієнту оформити кредит на картку   будь-якого   українського банку. Головна умова — кредит повинен оформлятися на особисту карту клієнта, у жодному разі не на третю особу, що буде розцінено, як шахрайські дії.

SmartCredit

SmartCredit – це сервіс, який надає своїм клієнтам мікрокредити. Тут кожен позичальник зможе оформити кредит на суму від 500 до 10 000 гривень на період 15 днів. Такий кредит дозволить вирішити безліч фінансових питань та труднощів, починаючи з нестачі грошей до зарплати до покупки необхідної техніки чи гаджета.

Про роботу SmartCredit в Інтернеті можна знайти   найрізноманітніші  відгуки, від вкрай негативних до позитивних. І тут важливо розуміти, що відгуки пишуться різними людьми. Читач повинен вміти відрізняти реальний відгук клієнта від замовного варіанту, який може бути проплачений як самої МФО (позитивні відгуки), так і конкурентами (негативні відгуки). Також необхідно розрізняти негативні відгуки, які є об’єктивними, та негативні відгуки «ображених» клієнтів, які допустили прострочення кредиту, отримали штрафні санкції і тепер намагаються «знайти справедливість».