26.03.2012
 У зв’язку з масовими обривами дротів, що викликані несприятливими погодними умовами, «Полтаваобленерго» попереджає про небезпеку ураження електрострумом. Мешканців міста просять при виявленні обірваного електропроводу не наближатися до нього і не намагатися самостійно ліквідувати обрив. Краще організувати охорону місця пошкодження та негайно повідомити черговому диспетчеру районних електромереж за телефоном: 2-21-60 або у службу контролю за оперативною обстановкою в місті: 1563

26.03.2012
 Домашні тварини мають бути зареєстровані і поставлені на облік у ветеринарній службі. На цьому наголошує головний державний ветеринарний інспектор Кременчука Юрій Сливка. Він каже, що така реєстрація передбачена законодаством і пов’язана зі складною епізоотичною ситуацією в Україні загалом і безпосередньо в Кременчуці. За словами Юрія Сливки, адміністративний штраф за відсутність реєстрації тварини, для приватних власників становить мінімум 51 грн. Для керівників підприємств і організацій від 156 до 3 тис грн. Ветеринари обіцяють нещадно застосовувати штрафні санкції до порушників. А щоб уникнути цього варто зареєструвати і щепити тварину. Звертайтесь до ветеринарної служби в Кременчуці. Телефони: 2-43-70 або в Крюкові 6-09-72.

26.03.2012
 Реконструкція хосписа в Кременчуці обійдеться майже в 3 мільйони грн. Про це повідомив заступник міського голови Віктор Калашник. За його словами, проект реконструкції вже завершений, складений також кошторис. Поки що є питання у фінансуванні реконструкції. Проте є домовленість із спонсором. Калашник також додав, що спонсор один з керівників підприємств міста. Віце мер також повідомив, що вдалося домовитися з чотирма випускниками Полтавської медакадемии. Молоді спеціалісти проходитимуть інтернатуру в Кременчуці. Це будуть сімейні лікарі та терапевти. Нагадаємо, в Кременчуці катастрофічно бракує лікарів - загальна укомплектованість складає 73%, багато пенсіонерів. А найгірше ситуація склалася саме з сімейними лікарями і педіатрами.

rss