25.05.2011
 Китайці можуть збудувати новий міст в Кременчуці. Принаймні виявляють таку зацікавленість. Напередодні в нашому побувала делегація з Китаю. Гості обговорили перспективи спорудження нового мосту з представниками міської влади та віце-губернатором Полтавщини Оленою Адамович. Потенційним інвесторам запропонували два варіанти реалізації проекту – будівництво під гарантії держави або безпосередньо за кошти інвесторів. Другий варіант – це так звана концесія. Тобто він передбачає подальше відшкодування витрат китайської сторони, а це означає, що проїзд мостом буде платним. Для Кременчука перспективні обидва варіанти.

25.05.2011
 Підняти плату за проїзд у кременчуцьких маршрутках не дозволять. Допоки перевізники документально не доведуть таку необхідність. На цьому наголосив заступник міського голови Володимир Тараторін під час наради з керівниками автотранспортних підприємств. Всі перевізники мають подати письмово обгрунтування підвищення тарифів. І останній строк – це сьогоднішній день 25 травня. Нагадаю, раніше маршрутники просили дозволу підняти вартість проїзду до 2,5 грн. На довгих маршрутах, 20-му, 25 і 28-му - до 3,5 грн. Перевізники аргументують це тим, що серйозно здорожчало паливо. Розрахунки перевізників чиновники хочуть розглянути уже на найближчому засідання міськвиконкому, яке має відбутися 3 червня.

25.05.2011
 Знайшли угнану в Кременчуці п’ятірку ВАЗ. Автомобіль знайдено неподалік села Ялинці Кременчуцького району. Як повідомили з Кременчуцької ДАІ, до чергової частини зателефонували місцеві жителі, які побачили машину, кинуту напризволяще. Відомо, що автомобіль суттєво не пошкоджено, окрім розбитого скла. Швидше за все, угонщик мав на меті кудись доїхати на чужому авто або просто покататися. Нагадаю, автомобіль ВАЗ 2105 було угнано в ніч із 20 на 21 травня від будинку по вулиці Гвардійській.

25.05.2011
 Кременчуцьких міліціонерів переодягнуть у нову форму. Про це повідомив в.о. начальника міськуправління внутрішінх справ Сергій Зюбаненко. За його словами, процес хоч і зі складнощами, але уже розпочато. І в першу чергу, переодягнуть тих правоохоронців, які працюють, як кажуть, на виду. Зокрема, вже виділили нову форму ДАІшникам, каже Сергій Зюбаненко.

rss