16.04.2013
 У нагірній частині міста з 22 квітня по 2-ге червня відключать гарячу воду на профілактику. Про це повідомила прес-служба міськвиконкому з посиланням на проект рішення міськвиконкому відповідно до поданих планів від «Полтаваобленерго». Відключення пов'язане з сезонним ремонтом теплових мереж міста, що проводиться щорічно після завершення опалювального сезону. Наступними гарячого водопостачання будуть позбавлені мешканці центру – із 27 травня по 21 липня. Далі Молодіжний – із 22 липня по 28серпня. ТЕЦ-КрАЗ з 27-ме серпня по 30 вересня. Раківка: із 1 червня по 1 липня.

16.04.2013
 Кременчуку поки не дали дозволу на ремонт мосту без тендеру. Як повідомив начальник міського управління з надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення Валентин Шафорост, у листі, який надійшов від Мінекономрозвитку міститься посилання на Закон здійснення держзакупівель, де вказано, що забороняється укладення договорів, які передбачають витрату коштів більше 300 тис. гривень, без проведення тендеру. Проте у листі є пояснення, що дане питання не входить до компетенції Мінекономрозвитку. Валентин Шафорост зазначив, що є надія, що дозвіл на ремонт мосту може надійти з Держслужби із надзвичайних ситуацій і Кабміну – туди теж надсилали листи. Але поки що там мовчать. Разом із тим, вже надійшли висновки Міжвідомчої комісії про те, що Крюківський міст дефектно-аварійний і потребує негайного ремонту.

16.04.2013
 Власник приватної телекомпанії «Візит» назвав судовий позов спробою рейдерського захоплення його підприємства. Про таке директор ПТК «Візит» Олександр Мельник заявив на спеціально скликаній прес-конференцію. Пан Мельник стверджує, що в позовній заяві немає жодного посилання на законодавчі акти. За словами Мельника, у 2000 році була спроба майнових претензій до приватної телекомпанії «Візит» - була порушена кримінальна справа. Але жоден факт не підтвердився. 15 січня 2002 року справу закрили за фактом відсутності розкрадання майна.

16.04.2013
 У Кременчуцькій владі є два офіційних мільйонера. Міський голова Олег Бабаєв і заступник голови Віктор Калашник вказали у своїх деклараціях суми доходів у понад мільйон гривень. Офіційні дані декладрацій місцевих можновладців публікує сайт telegraf.in.ua. Отже, у Олега Бабаєва задекларовано загальний річний дохід у понад 128 із половиною тис грн. І хоча банківських рахунків у кременчуцького мера немає. Натомість є цінни папери на 4 млн. 552 тис грн. Нерухомість: дві великі земельні ділянки, два дачних будинка , квартира 98 кв м та два Мерседеса. А ось члени сім'ї Олега Бабаєва в звітному році прибутків і майна не мали.

rss