05.12.2012
 Кременчуцька податкова розкаже підприємцям про прибуток. Кременчуцька ОДПІ запрошує платників податків на безкоштовний семінар на тему: “Декларація з податку на прибуток: розставляємо акценти”. Семінар відбудеться 6 грудня в актовій залі податкової інспекції за адресою: вул. Красіна, б. 76, 4-й поверх. Початок - о 10.00

05.12.2012
 Хлібопекарські підприємства Полтавщини ціну на хліб поки піднімати не будуть. Принаймні про таке домовилися у облдержадміністрації із керівниками ТОВ «Полтавахліб», ТОВ «Комсомольськхліб», ПАТ «Комсомольський хлібозавод», ТОВ «Кременчукхліб», які входять до компанії «Формула смаку». Щоб уникнути подорожчання основного продукту харчування на хлібопекарських підприємствах випікатуть хліб із сировини регіонального ресурсу – повідомляють Новини Полтавщини. Це має утримати оптово-відпускні ціни на хліб масових сортів на рівні: хліб з борошна 1 ґатунку - 4,30 грн./кг та хліб з суміші житньо-пшеничного борошна 3,90 грн./кг.

05.12.2012
 У центрі міста невідомий пограбував дівчину на 10 тисяч гривен. Як повідомили в прес-службі міського управління міліції, злочин стався 2 грудня в районі перехрестя вул. Бутирина і Карла Маркса. Близько 21.00 27-річна кременчужанка поверталася додому з тренування. Грабіжник напав і забрав сумку. У ній були особисті речі, 450 грн., а також золоті прикраси. Загальна сума збитку складає близько 10 тисяч гривен. Дівчина відразу звернулася в міліцію, але по гарячих слідах зловмисника затримати не вдалося. Його розшукують.

05.12.2012
 У Кременчуці пасажирка тролейбуса опинилася в лікарні після конфлікту з кондуктором і водієм. Як повідомляє telegraf.in.ua, інцидент стався 2 грудня при під'їзді тролейбуса до кінцевої зупинки «Річковий вокзал». 56-річна кременчужанка після поїздки відправилася в третю міськлікарню з синяком і садном на голові. Син потерпілої розповів, що його мати зробила зауваження водієві за те, що той почав палити, не доїхавши до кінцевої. Слово за слово і почався скандал, до якого приєдналася і кондуктор. Вже на зупинці дійшло і до рукоприкладства. Начальник Кременчуцького тролейбусного управління Олександр Вертюх підтвердив, що інцидент мав місце, але, за його словами, говорити про те, що водій і кондуктор когось побили - не варто. На даний момент міліція з'ясовує усі обставини конфлікту.

rss