01.12.2011
 Із головного кременчуцького фонтану невідомі викрали трубу. Фонтан у Жовтневому сквері вікрили наприкінці вересня після реставрації. Однак, об’єкт вже постраждав від рук крадіїв. Із чаши фонтану була буквально «із коренем» вирвана труба, якою подається вода. Про таке повідомив міський голова Олег Бабаєв на зустрічі із кременчужанами з нагоди року своєї роботи на посаді мера. Бабаєв сказав, що був у шоці від того, що сталося. У фірмі «Центр», яка займається ремонтом фонтану розповіли, що тепер потрібно розбирати систему фонтану і наново усе встановлювати, чим і займуться найближчим часом. Нагадаємо, вартість робіт із реставрації фонтану у Жовтневому сквері, більш відомого під народною назвою «Пентагон», згідно з кошторисом склала 1 млн 55 тис гривен. Плитку навколо фонтану цього року викласти не встигли, оскільки не проведений тендер.

01.12.2011
 Кременчуцьке педучилище святкує 80-річний ювілей. У педучилищі очікують, що на свято з’їдуться колишні випускники не лише з України, а й ті, які мешкають за кордоном. Урочистості з нагоди ювілею Кременчуцького педучилища пройдуть у міському Палаці культури 9 грудня. Початок о 14.00. Кременчуцьке педагогічне училище імені А.С. Макаренка є вищим навчальним закладом I рівня акредитації. Було створено за розпорядженням Народного комісаріату освіти 1 вересня 1931 р., згідно з яким Лохвицький технікум радянського будівництва було реорганізовано у Кременчуцький педагогічний технікум. У складі нинішнього училища три відділи: дошкільного виховання, початкового навчання, відділ фізичного виховання. Також при педучилиші діє Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованої сільської молоді.

01.12.2011
 У Кременчуці клієнт розважального закладу ударив ножем охоронця. Як повідомили у міському управлінні внутрішніх справ, конфлікт виник біля одного з нічних клубів в центрі міста. 34-річний чоловік увечері відпочивав у барі. Близько години ночі, неабияк сп'янівши, клієнт почав приставати до присутніх. А надто до однієї із дівчат, яка теж того вечора відпочивала у барі. 24-річний охоронець закладу зробив хуліганові зауваження. Проте відвідувач не звертав на це уваги. Тоді охоронець порядку вивів клієнта з приміщення. Чоловіка це неабияк розсердило. Тому у відповідь він завдав охоронцеві удару ножем в живіт. Зараз потерпілий у лікарні. Очевидці кажуть, що коли приїхала міліція, буйний клієнт намагався битися із правоохоронцями. Тепер відвідувачу кафе загрожує позбавлення волі на термін від 5 до 8 років за умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя людини.

rss