Мікрофінансова компанія Манівео з’явилася на українському ринку кредитно-фінансових послуг однією з перших у 2013 році. За більш ніж семирічний термін роботи в компанія кредитувала 1 млн клієнтів, видавши близько 5 млн позик, на загальну суму понад 17 млрд грн (середня сума кредиту склала близько 5200 грн, за середнього терміну кредитування 3 тижні та середньої процентної ставки за всіма виданими кредитами 0,87% на день). Середній вік клієнтів Манівео становить 28 років, найстаршому позичальнику було 92 роки. Рекорд кількості виданих кредитів одному позичальнику – 821.

Система промокодів

Адміністрація Манівео широко застосовує систему промокодів для своїх клієнтів. Промокод від Манівео отримати дуже просто. Для цього достатньо зайти на офіційний сайт компанії, і натиснути на персонажа Манівео, що періодично з’являється, з написом «Промокод», після чого з’явиться вікно, в якому буде вказано промокод і преференції, які отримує власник даного промокоду. Промокод на безвідсотковий кредит від Moneveo не потрібен, оскільки при першому оформленні кредиту в Манівео клієнт автоматично отримує відсоткову ставку за кредитом у розмірі 0,01%

Умови кредитування в Манівео

Оформити кредит у Манівео можуть повнолітні особи, які мають український паспорт, та довідку про надання ідентифікаційного коду, а також персональний номер мобільного телефону одного з українських операторів. При оформленні в режимі онлайн, буде потрібна ще наявність банківської картки українського банку, оформленої на ім’я позичальника та адреси електронної пошти.

Перший кредит у Манівео можна отримати терміном до 30 днів у розмірі 100-17000 грн під 0,01% на день. У разі прострочення з виплати кредиту, Манівео надає своїм клієнтам триденний пільговий період, протягом якого штрафні санкції до клієнта не застосовуються. За повторного кредитування максимальна сума становить 30 000 грн. Оплачувати кредит можна в особистому кабінеті без комісій, платіж проходить миттєво. Можливі й інші способи погашення кредиту, з якими можна ознайомитись на сайті компанії та при підписанні кредитного договору.