У суворих умовах сучасної реальності проблема фінансової стабільності дедалі частіше виникає перед пересічними українцями, котрі живуть «від зарплати до зарплати». Світова криза, що вибухнула в 2008 році, серйозно позначилася на «гаманцях» простих громадян, а пандемія коронавірусу COVID-19 на початку 2020 року ще більше підкосила і так хитке фінансове становище простого українця.

У таких ситуаціях на допомогу приходять мікрофінансові організації (МФО), які дають змогу оформити швидку позику у віддаленому режимі за мінімального набору документів. Все, що потрібно позичальнику – зайти на сайт конкретної МФО, пройти стандартну реєстрацію, заповнити заявку, дочекатися ухвалення рішення щодо неї та отримати гроші на карту.

Фахівці прогнозують, що   тенденція наближення банківськіх кредитів, та кредитів МФО продовжуватиметься й у майбутньому. Варто зазначити і поступове зниження кредитної ставки. Якщо раніше знайти МФО з кредитною ставкою менше ніж 2% було практично неможливо, то зараз багато організацій працюють у діапазоні 1,5-2%. Також треба відзначити активний розвиток різних маркетингових програм щодо надання різних видів бонусів, а також розіграшу призів.

Після того, як клієнт вибрав МФО, він повинен уважно вивчити умови кредитування, уточнити в службі підтримки неясні питання, якщо є, після чого необхідно пройти процедуру реєстрації на сайті МФО, вказавши в анкеті достовірні дані. Це дуже відповідальний крок, оскільки навіть найменша помилка може спричинити відмову в кредитуванні. Далі потенційний позичальник повинен в особистому кабінеті на сайті МФО прив’язати свою банківську картку, на яку буде нараховано кредит, та подати заявку, в якій вказати розмір кредитної суми та термін кредитування.

Як підібрати кредитно-фінансову організацію

Перш ніж подавати заявку на мікрокредитування, клієнт повинен уважно ознайомитись з умовами кредитування. Дуже важливо знати та розуміти, коли і скільки потрібно повернути до МФО. І тільки якщо клієнт впевнений у своїй платоспроможності, доцільно подавати заявку на кредитування.

Час та тренди диктують свої умови, і в умовах жорсткої конкуренції банки починають надавати деякі види кредитів на умовах, максимально наближених до кредитування в МФО, а мікрофінансові організації, навпаки, збільшують терміни та розміри кредитування, наближаючись за цими параметрами до банківського сектору. Які ж МФО вирвалися вперед за цим показником і надають довгостроковий кредит своїм клієнтам? Тривалий кредит онлайн можна оформити у кредитному сервісі Океан.

МФО Океан

У сервісі Океан можна отримати кредит розміром до 200 000 грн. терміном на 3 роки. Сервіс надає персональні умови кредитування та банківську процентну ставку. Кредит можна оформити у режимі онлайн, попереднє рішення за заявкою приймається протягом 1 хвилини.

Відгуки про МФО «Океан» здебільшого позитивні. Клієнти відзначають зручність сервісу, швидкість роботи, якість обслуговування. Головна умова – вчасно сплатити за взятий кредит.