Чи можна оформити кредит уночі? Щодо нещодавно це питання нічого крім подиву та посмішки не викликало, оскільки всі кредитно-фінансові організації працюють за строго встановленим графіком, у денний час, з перервою на обід, та вихідними днями. Проте, починаючи з початку десятих років, ситуація на кредитно-фінансовому ринку України змінилася з виходом на арену мікрофінансових організацій (МФО), в яких можна оформити позику онлайн на картку цілодобово.

Кредит онлайн цілодобово

Чому можна оформити кредит у будь-який час доби? Нюанс у тому, що кредит у МФО оформляється через сайт організації. Усі документи подаються позичальником в електронному вигляді, заявка обробляється спеціально розробленою програмою, налаштованою за заданим алгоритмом. Якщо документи проходять перевірку, жодних перешкод для отримання кредиту немає. Звичайно, такий кредит має суттєві обмеження – його розмір зазвичай не перевищує 10-20 тисяч гривень, а термін – 30 днів. Багато МФО надають перший кредит під 0,01%, таким чином залучаючи нових клієнтів. Однак, подальші кредити оформлятимуться під стандартний відсоток МФО, який коливається найчастіше в діапазоні 1,5-2% на день.

Як оформити кредит у МФО

Оформити кредит онлайн у МФО можуть особи, які досягли 18-річного віку, мають паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон з номером українського оператора, банківську картку на власне ім’я будь-якого українського банку, знадобиться ще адреса електронної пошти. Для оформлення кредиту в МФО в режимі онлайн необхідно зайти на сайт МФО, розрахувати на кредитному калькуляторі параметри кредиту, попередньо ознайомившись з умовами кредитування, які в різних МФО можуть досить відрізнятися.

Насамперед, слід звернути увагу на відсоткову ставку за кредитом, що вона нижча, тим вигідніше брати кредит позичальнику. Багато МФО надають перший кредит під 0,01%, це найвигідніша пропозиція, яка тільки може бути з боку кредитора. Однак, перш ніж безоглядно кидатися на таку пропозицію, слід уважно ознайомитись з його умовами. Деякі МФО перший кредит надають лише під невеликі суми, тому вигоду клієнт отримає невелику. Перевагу слід віддавати тим МФО, які не накладають жодних додаткових обмежень на перший кредит.

Другий важливий момент, на який треба звернути увагу перед оформленням кредиту – штрафні санкції за невчасне погашення кредиту та можливість продовження кредитного договору. У житті будь-яке може статися, і завжди треба мати план «В» на випадок непередбачуваного розвитку ситуацій. У таких випадках пролонгація кредитного договору буде великою підмогою у складний час, оскільки вона дає можливість позичальнику продовжити дію договору без накладення штрафних санкцій лише сплативши відсотки за кредитом.

Після того, як параметри кредиту розраховані, клієнт може перейти до оформлення кредитного договору. Для цього йому знадобиться пройти процедуру реєстрації, прив’язати в особистому кабінеті свою банківську картку, дочекатися рішення за поданою заявкою, і у разі її схвалення, підписати кредитний договір та отримати гроші на картку. Весь процес оформлення кредиту онлайн у МФО зазвичай займає не більше години